Přehled přijatých přihlášek

List of received entries

Počet přihlášek (bez omluvených) / Number of entries (without excused): 84

Číslo
Number
Jezdec / Driver
Spolujezdec / Co-driver
Nár.
Nat.
Soutěžící / Competitor
Vůz / Car
Tř.
Gr.
Shakedown
 
Admin. přejímka
Admin. check
Tech. přejímka
Scrutineering
Zaplaceno
Paid
Admin. check
Admin. přejímka
1 Jan Kopecký
Pavel Dresler
CZE
CZE
Škoda Motorsport
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
07:06 07:36 ANO
YES
ANO
YES
2 Václav Pech
Petr Uhel
CZE
CZE
EuroOil-Invelt team
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
07:06 07:36 ANO
YES
ANO
YES
3 Alexey Lukyanuk
Alexey Arnautov
RUS
RUS
Roko Airplanes Racing
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
07:12 07:42 ANO
YES
ANO
YES
4 Jan Dohnal
Michal Ernst
CZE
CZE
Jan Dohnal
Ford Focus WRC

13
ANO
YES
07:12 07:42 ANO
YES
ANO
YES
5 Jan Černý
Petr Černohorský
CZE
CZE
Mogul Racing Team
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
07:18 07:48 ANO
YES
ANO
YES
6 Jaromír Tarabus
Daniel Trunkát
CZE
CZE
Jaromír Tarabus
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
07:18 07:48 ANO
YES
ANO
YES
7 Martin Vlček
Jindřiška Žáková
CZE
CZE
Kowax Racing
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
07:24 07:54 ANO
YES
ANO
YES
8 Juuso Nordgren
Tapio Suominen
FIN
FIN
Škoda Motorsport
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
07:24 07:54 ANO
YES
ANO
YES
9 Jaroslaw Szeja
Marcin Szeja
CZE
POL
Kowax Racing
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
07:30 08:00 ANO
YES
ANO
YES
10 Vojtěch Štajf
Markéta Skácelová
CZE
CZE
Racing 21 - Klokočka Škoda Team
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
07:30 08:00 ANO
YES
ANO
YES
11 Miroslav Jakeš
Petr Machů
CZE
CZE
Miroslav Jakeš
Škoda Fabia S2000

2
ANO
YES
07:36 08:06 ANO
YES
ANO
YES
12 Roman Odložilík
Martin Tureček
CZE
CZE
C.G.T. CZ Team
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
07:36 08:06 ANO
YES
ANO
YES
14 Filip Mareš
Jan Hloušek
CZE
CZE
ACA Škoda Autoklub Team
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
07:42 08:12 ANO
YES
ANO
YES
15 Václav Kopáček
Barbora Rendlová
CZE
CZE
Duck Racing v AČR
Ford Fiesta R5

2
ANO
YES
07:42 08:12 ANO
YES
ANO
YES
16 Albert von Thurn und Taxis
Bjorn Degandt
DEU
BEL
BRR - Baumschlager Rallye & Racing Team
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
07:48 08:18 ANO
YES
ANO
YES
17 Karel Trojan
Zdeněk Jůrka
CZE
CZE
J-M Motors s.r.o.
Škoda Fabia R5

2
NE
NO
09:42 10:12 ANO
YES
ANO
YES
18 Karel Trněný
Václav Pritzl
CZE
CZE
Karel Trněný
Škoda Fabia WRC

13
NE
NO
09:42 10:12 ANO
YES
ANO
YES
19 Tomáš Pospíšilík
Jiří Hovorka
CZE
CZE
Autokomplex Menčík Škoda Rally team
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
07:48 08:18 ANO
YES
ANO
YES
20 Jan Sýkora
Štěpán Palivec
CZE
CZE
Jan Sýkora
Mitsubishi Lancer Evo IX R4

2
ANO
YES
07:54 08:24 ANO
YES
ANO
YES
21 Patrik Rujbr
Veronika Římalová
CZE
CZE
TNT Počernice s.r.o.
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
07:54 08:24 ANO
YES
ANO
YES
22 Zdeněk Pokorný
Richard Lasevič
CZE
CZE
Zdeněk Pokorný
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
08:00 08:30 ANO
YES
ANO
YES
23 Lukáš Pondělíček - OMLUVEN / EXCUSED
x x
CZE
Lukáš Pondělíček
Škoda Fabia S2000

2
ANO
YES
08:00 08:30 NE
NO
NE
NO
24 Karel Štochl
Adéla Vacková
CZE
CZE
Karel Štochl
Škoda Fabia R5

2
ANO
YES
08:06 08:36 ANO
YES
ANO
YES
25 Jan Jelínek
Petr Ingr
CZE
CZE
Jan Jelínek
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ANO
YES
08:06 08:36 ANO
YES
ANO
YES
26 Jaroslav Pešl
Radek Juřica
CZE
CZE
JP Motorsport
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ANO
YES
08:12 08:42 ANO
YES
ANO
YES
27 Jakub Čapka
Ivan Říhánek
CZE
CZE
Jakub Čapka
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ANO
YES
09:48 10:18 ANO
YES
ANO
YES
28 Martin Šikl
Petr Vilímek
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ANO
YES
08:12 08:42 ANO
YES
ANO
YES
29 Petr Hrobský
Dalibor Štěpán
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
NE
NO
09:48 10:18 ANO
YES
ANO
YES
30 Marcel Tuček
Petr Dufek
CZE
CZE
Klub Fox Racing Team v AČR
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
NE
NO
09:54 10:24 ANO
YES
ANO
YES
31 Lukáš Matěna
Pavel Zalabák
CZE
CZE
KIT Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ANO
YES
08:18 08:48 ANO
YES
ANO
YES
32 Jiří Jirovec
Kateřina Janovská
CZE
CZE
EuroOil-Invelt team
Porsche 997 GT3

4
ANO
YES
07:06 07:36 ANO
YES
ANO
YES
33 Petr Nešetřil
Jiří Černoch
CZE
CZE
Petr Nešetřil
Porsche 997 GT3

4
ANO
YES
07:06 07:36 ANO
YES
ANO
YES
34 Miroslav Janota
Petr Novák
CZE
CZE
MP Garage
Porsche 997 GT3

4
ANO
YES
07:12 07:42 ANO
YES
ANO
YES
35 Radoslav Nešpor
Martin Neoral
CZE
CZE
Radoslav Nešpor
Porsche 997 GT3

4
ANO
YES
07:12 07:42 ANO
YES
ANO
YES
36 Julian Wagner
Anne Katharina Stein
CZE
DEU
Julian Wagner
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:18 07:48 ANO
YES
ANO
YES
37 Lumír Firla
Jakub Kotál
CZE
CZE
KIT Racing
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
09:42 10:12 ANO
YES
ANO
YES
38 Andrej Barčák
Tomáš Střeska
CZE
CZE
Andrej Barčák
Opel Adam R2

6
ANO
YES
07:18 07:48 ANO
YES
ANO
YES
39 Jiří Navrátil
Ivo Vybíral
CZE
CZE
Spies Hecker - autolaky
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:24 07:54 ANO
YES
ANO
YES
40 Matěj Kamenec
Adam Jurka
CZE
CZE
Matěj Kamenec
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:24 07:54 NE
NO
ANO
YES
41 Tomáš Knápek
Ivan Horák
CZE
CZE
Futures Contproduct s.r.o.
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:30 08:00 ANO
YES
ANO
YES
42 Zbyněk Baller
Veronika Ščotková
CZE
CZE
STAVBY - BALLER, s.r.o.
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:30 08:00 ANO
YES
ANO
YES
43 René Dohnal
Roman Švec
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:36 08:06 ANO
YES
ANO
YES
44 Jan Talaš
Zbyněk Pils
CZE
CZE
Jan Talaš
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:36 08:06 ANO
YES
ANO
YES
45 Erik Cais
Ondřej Krajča
CZE
CZE
A-Team Rally
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:42 08:12 ANO
YES
ANO
YES
46 Milan Obadal
Vladimír Osička
CZE
CZE
Milan Obadal
Renault Clio R3

5
ANO
YES
08:24 08:54 ANO
YES
ANO
YES
47 Jiří Trojan
Eva Trojanová
CZE
CZE
Pošumavský auto moto klub v AČR
Renault Clio R3

5
NE
NO
09:48 10:18 ANO
YES
ANO
YES
48 Václav Stejskal
Stanislav Viktora
CZE
CZE
AUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČR
Renault Clio R3T

5
NE
NO
09:48 10:18 ANO
YES
ANO
YES
49 Martin Kožmín
Eduard Perski
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ANO
YES
08:18 08:48 ANO
YES
ANO
YES
50 Libor Votava - OMLUVEN / EXCUSED
František Synáč
CZE
CZE
KIT Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ANO
YES
08:24 08:54 NE
NO
NE
NO
51 Štěpán Zabloudil
Petr Novák
CZE
CZE
Štěpán Zabloudil
Subaru Impreza 555

13
ANO
YES
08:24 08:54 ANO
YES
ANO
YES
52 Martin Milowský
Jan Ryšánek
CZE
CZE
Martin Milowský
Mitsubishi Lancer Evo VI

13
NE
NO
09:54 10:24 ANO
YES
ANO
YES
53 Martin Rada
Jaroslav Jugas
CZE
CZE
AGROTEC AUTOKLUB v AČR
Fiat 124 Abarth RGT

4
ANO
YES
07:42 08:12 ANO
YES
ANO
YES
54 Karel Macek
Bohumír Hůla
CZE
CZE
Karel Macek
Porsche 997 GT3

4
NE
NO
09:54 10:24 ANO
YES
ANO
YES
55 Lubomír Tenkl
Jaroslav Vosádka
CZE
CZE
Lubomír Tenkl
BMW M3

13
NE
NO
10:00 10:30 ANO
YES
ANO
YES
56 Sandra Pokorná
Jiří Skořepa
CZE
CZE
Pokorná Sandra
Subaru Impreza STI

3
NE
NO
09:54 10:24 ANO
YES
ANO
YES
57 Martin Mottl
Roman Vorel
CZE
CZE
J-M Motors s.r.o.
Opel Adam R2

6
ANO
YES
07:48 08:18 ANO
YES
ANO
YES
58 Vratko Kubík
Silvie Hlavičková
SVK
CZE
Vratko Kubík
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:48 08:18 ANO
YES
ANO
YES
59 Michal Kraml
Marcel Kraml
CZE
CZE
BV Racing
Peugeot 208 R2

6
ANO
YES
07:54 08:24 ANO
YES
ANO
YES
60 Stefan Gustavsson
Jan Holmberg
SWE
SWE
Bevelko Historic Rally Team Sweden
Škoda Fabia R2

6
ANO
YES
07:54 08:24 ANO
YES
ANO
YES
61 Sean Johnston
Alex Kihurani
DEU
GBR
Sean Johnston
Opel Adam Cup

6
NE
NO
10:00 10:30 ANO
YES
ANO
YES
62 Vlastimil Daňhel
Luboš Řezník
CZE
CZE
ČK Motorsport
Renault Clio R3

5
ANO
YES
08:00 08:30 ANO
YES
ANO
YES
63 David Soldát
Jan Winzig
CZE
CZE
BV Racing
Peugeot 208 R2

6
NE
NO
10:06 10:36 ANO
YES
ANO
YES
64 Jan Hodouš
Aleš Hodouš
CZE
CZE
Jan Hodouš
Škoda Fabia TDI

11
NE
NO
10:00 10:30 ANO
YES
ANO
YES
65 Denis Novák
František Kubů
CZE
CZE
Denis Novák
Škoda Octavia TDI

11
NE
NO
10:00 10:30 ANO
YES
ANO
YES
66 Miroslav Čabaj
Tomáš Lovčík
CZE
CZE
Miroslav Čabaj
Škoda Fabia TDI

11
NE
NO
10:06 10:36 ANO
YES
ANO
YES
67 Petr Krajča
Jan Houšť
CZE
CZE
Rally klub Paseky o.s.
Renault Clio Sport

8
NE
NO
10:06 10:36 ANO
YES
ANO
YES
68 Lukáš Frána
Pavel Odvárka
CZE
CZE
Frátherm Rally Team
Renault Clio Sport

8
NE
NO
10:12 10:42 ANO
YES
ANO
YES
69 Jiří Pohlídal jun.
Vladimír Machoň
CZE
CZE
Jiří Pohlídal jun.
Renault Clio Sport

8
ANO
YES
08:00 08:30 ANO
YES
ANO
YES
70 Miroslav Šenk
Pavel Adámek
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Škoda Fabia TDI

11
NE
NO
10:06 10:36 ANO
YES
ANO
YES
71 Miloš Kutílek
Ales Pilný
CZE
CZE
Miloš Kutílek
Fiat Grande Punto JTD

11
NE
NO
10:12 10:42 ANO
YES
ANO
YES
72 Robert Čaloun
Kamil Klimeš
CZE
CZE
Robert Čaloun
Ford Escort RS Cosworth

13
NE
NO
10:12 10:42 ANO
YES
ANO
YES
73 Jakub Voldřich
Tomáš Brůžek
CZE
CZE
Jakub Voldřich
Peugeot 206 RC

12
ANO
YES
08:06 08:36 ANO
YES
ANO
YES
74 Patrik Janeček
Bedřich Janeček
CZE
CZE
BV Racing
Renault Clio Sport

8
NE
NO
10:12 10:42 ANO
YES
ANO
YES
75 Richard Lešák
Vlasta Lešáková
CZE
CZE
Richard Lešák
Honda Civic Type R

8
ANO
YES
08:06 08:36 ANO
YES
ANO
YES
76 Martin Lošťák
Jiří Wimmer
CZE
CZE
Martin Lošťák
Škoda Felicia

7
ANO
YES
10:18 10:48 ANO
YES
ANO
YES
77 Michal Ciller
Radovan Bucha
CZE
CZE
Michal Ciller
Škoda Fabia

7
ANO
YES
08:12 08:42 ANO
YES
ANO
YES
78 Josef Mandaus
Miloš Dohnal
CZE
CZE
AUTO KLUB Tišnov z.s.
Škoda Fabia

7
NE
NO
10:18 10:48 ANO
YES
ANO
YES
79 Jaroslav Matoušek
Karel Komenda
CZE
CZE
Jaroslav Matoušek
Škoda Felicia

7
NE
NO
10:18 10:48 ANO
YES
ANO
YES
80 Jiří Lichovník
David Poplštein
CZE
CZE
David Poplštein
Honda Civic Vti

9
ANO
YES
08:12 08:42 ANO
YES
ANO
YES
81 Tomáš Herold
Klára Heroldová
CZE
CZE
Tomáš Herold
Honda Civic Vti

9
NE
NO
10:18 10:48 ANO
YES
ANO
YES
82 Miroslav Fišer
Jiří Kulhan
CZE
CZE
Miroslav Fišer
Honda Civic Vti

9
NE
NO
10:24 10:54 ANO
YES
ANO
YES
83 Pavel Beneš
Jiří Neubauer
CZE
CZE
Pavel Beneš
Suzuki Ignis Sport

9
NE
NO
10:24 10:54 ANO
YES
ANO
YES
84 Milan Liška
Hynek Středa
CZE
CZE
Milan Liška
Dacia Logan

10
NE
NO
10:24 10:54 ANO
YES
ANO
YES
85 Aleš Holakovský
Martin Vinopal
CZE
CZE
Rally klub Paseky o.s.
Škoda Felicia

10
ANO
YES
08:18 08:48 ANO
YES
ANO
YES
86 Jan Horka
Vladimír Libenský
CZE
CZE
Pongratz Rally Team
Škoda Felicia

9
ANO
YES
08:18 08:48 ANO
YES
ANO
YES
87 Pavlína Tydlačková
Jan Petr
CZE
SVK
JT Rally Team
Renault Clio Sport

8
NE
NO
10:24 10:54 ANO
YES
ANO
YES